כמה עולה דשא סינטטי לבית ולגינה?

דשא סינטטי איכותי
שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

למרות שזה בכלל לא חדש, הדשא הסינטטי עשה קאמבק בשנים האחרונות והופך לפופולרי יותר הן למגורים והן לשימוש מסחרי. דשא סינטטי הוא חלופה למדשאות טבעיות הרגישות לבצורת, חרקים ועשבים שוטים ואחד היתרונות הבולטים שלו הוא שמירה על האסתטיקה של הבית. יתרון נוסף שלו הוא שהוא אינו דורש מים כמו דשא טבעי.

מאמר זה ילמד אתכם איזה דשא מומלץ לבית ולגינה וכמה הוא יעלה לכם.

איזה דשא כדאי לי לקנות ואיך אדע אם הוא איכותי?

ישנם סוגים רבים ושונים של דשא סינטטי זמינים לבחירה עם איכויות משתנות. הסוג שתבחרו יהיה תלוי באיכות הרצויה ובעלות שאתה מוכן להשקיע עבור הדשא הרצוי. מומלץ להשקיע בדשא ולקנות דשא איכותי במידה ואתם רוצים שהוא יישמר לאורך זמן ויוכל לשרת אתכם שנים קדימה. חשוב שתבדקו לפני הקנייה את גובה הסיבים וצפיפות הסיבים של הדשא, שכן, ככל שגובהם גבוה יותר כך נחשב הדשא לאיכותי יותר.

טווח מחירי דשא סינטטי והתקנתו:

כפי שכבר הבנתם מחירי הדשא הסינטטי משתנים בהתאם לאיכות שלו והעלות שלו היא למ”ר (מטר רבוע).

מחיר דשא סינטטי לפי איכויות:

  • דשא פשוט – החל מ-15 ש”ח למ”ר
  • דשא בינוני – החל מ-35 ש”ח למ”ר
  • דשא איכותי – החל מ-50 ש”ח למ”ר

מחיר התקנת דשא סינטטי (ללא החומרים):

  • התקנת דשא על ריצוף – החל מ-55 ש”ח למ”ר
  • התקנת דשא על אדמה – החל מ-100 ש”ח למ”ר

היכן מומלץ לקנות דשא איכותי?

אתם בטח שואלים את עצמכם איפה תוכלו למצוא דשא סינטטי איכותי ואיך תדעו שהוא באמת טוב כי אין לכם ניסיון בזה. ובכן, הדרך הטובה ביותר היא לבדוק מהמלצות של חברים, שכנים ומכרים וגם באינטרנט באמצעות ביקורות של חנויות ומתקינים בעמודי הפייסבוק והגוגל שלהם. זו הדרך הטובה ביותר לדעת האם המקום שאתם קונים ממנו באמת איכותי על סמך ניסיונם של אנשים אחרים.

דרך נוספת היא להתייעץ עם מתקין בעל ניסיון שיוכל להמליץ לכם על סוגי הדשא לפי איכותם ולתת לכם אחריות על החומרים והעבודה שלו שכן, כך תוודאו שמדובר בבעל מקצוע שסומך על עבודתו ועל החומרים שהוא מוכר לכם.

לטיפים נוספים בנושא גינון >>

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?