כמה עולה עגלת קמפינג חזקה ואיכותית?

כמה עולה עגלת קמפינג
שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

אי אפשר שלא לשים לב לפופולריות הרבה בכל רחבי המדינה שלה זוכים עולמות הטיולים, השטח והקמפינג. מדובר בחוויה ייחודית שלא חווים בשום צורה אחרת של טיול ויש הרבה ארגונים והיערכויות לקראתה. מכיוון שיש לא מעט ציוד לקחת מהבית ללינה בשטח הרי שצריך שיהיה נוח לסחוב את הכל אל הרכב ולאחר מכן מתוך תא המטען של הרכב אל המקום שבו מקימים את האוהל וישנים או אוכלים. לשם כך צריך עגלה או כל כלי עבודה אחר שיכול לעזור בנשיאת המשא הרב. בשל הביקוש הרב לציוד קמפינג ולהפיכת החוויה לנוחה יותר אפשר להתרשם ממגוון גדול של עגלות קמפינג.

מהן עגלות קמפינג ואיך הן עוזרות להתארגן?

עגלות הקמפינג הפכו לציוד חובה עבור מי שיוצא ללילה בשטח (או יותר) ואפשר גם לראות אותן בחוף הים שגם לשם צריך לסחוב לא מעט פריטים וחפצים. הן נמוכות ורחבות, ניתן לקפל אותן על מנת שלא יתפסו הרבה מקום בתא המטען של הרכב או במחסן ויש להן ידית חזרה ומסיבית שאיתה מושכים את העגלה. תא האחסון עצמו יהיה בנפח מגוון כתלות בדגם של העגלה. יש עגלות גדולות או קטנות יותר ויש כאלה בעלות מגבלה של נשיאת משקל מקסימלי. המחיר של עגלת קמפינג ייקבע על פי הפרמטרים האלה וגם הוא שיקול חשוב בחירה.

לפי מה נקבעים המחירים של עגלות קמפינג

באופן כללי חשוב לדעת שהמחירים של עגלות הקמפינג מגיעים לכדי כמה מאות שקלים. מדובר בפריט שהייצור שלו מורכב והעגלות חייבות להיות חזקות, עמידות ויציבות ככל האפשר. רק זה מה שיבטיח שהן לא יקרסו תחת המשקל של ציוד הקמפינג שהמטיילים צריכים לקחת איתם. העגלות מתקפלות כאשר אין הן בשימוש ולכן יש חשיבות לכך שהשלדה שלהן לא תישחק מהר מדי והעגלה תוכל להחזיק מעמד במשך כמה שיותר זמן. דבר נוסף שישפיע על הבחירה של העגלה הוא סוג הגלגלים. יש עגלות עם גלגלים דקים יותר שפחות מתאימות לחוף הים או לאזורים חוליים.

מחירים של עגלות קמפינג – הלכה למעשה

לאחר שמבינים למה צריך לשים לב בבחירה של עגלת הקמפינג הבאה שתשרת את בני המשפחה אפשר לשים לב למחירים. ברוב המקרים העגלות עם הגלגלים הדקים יותר יעלו סביב 250-300 ₪ ואילו העגלות הגדולות יותר עם הגלגלים הרחבים יכולות לעלות גם 400-500 ₪. יש כמה חברות בשוק שמייצרות עגלות קמפינג ונחשבות ליותר או פחות מוכרות בתחום וגם חברת היצרן יכולה להשפיע על המחיר, שכן עגלה של חברה גדולה ומוכרת בתחום תעלה יותר מאשר עגלה מתוצרת חברה אנונימית או חדשה בתחום. לאחר שלוקחים בחשבון את כל השיקולים – אפשר לבחור את העגלה הנכונה והמתאימה ביותר לצרכים של המשפחה המטיילת.

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?